RU UA
RU UA

"ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ"

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДВОТУРОВИЙ КОНКУРС МИСТЕЦТВ

Тема вільна

Гостинно запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у конкурсі мистецтв, який відбудеться у форматі онлайн з 18-21 листопада 2021 року.
реєстрація: до 16 листопада 2021 р.

НОМІНАЦІЇ:

- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Телемистецтво
- Театральний жанр
- Декоративно-прикладне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Фотомистцецтво
- Музично-теоретичний напрямок
- Музично-етнографічний напрямок
- Оригінальний жанр
Вікові категорії: від 4-х років до 99 років.

Також будуть обрані переможці за відзнаками:
- "Приз глядацьких симпатій"
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір"

Журі: Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі.

УСІ ДЕТАЛІ УЧАСТІ:

З деталями участі ви можете ознайомитись у положенні або зателефонувавши нам.

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ»

зірки моєї батьківщини

ПОЛОЖЕННЯ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАГАТОЖАНРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ
"ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ"
18 листопада – 21 листопада 2021 року.
1.Загальні положення:
1.1. Положення про всеукраїнський конкурс мистецтв «ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ» укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.
1.2. Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського конкурсу «ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ» визначає основні поняття, що використовуються при проведенні конкурсу, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.
1.3. Конкурс є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.
2. Дата проведення:
Конкурс проводиться з 18 по 21 листопада 2021 року.
Заявки приймаються до 16 листопада включно.
Конкурс проходить згідно графіка.
3. Організатор:
Організаційний комітет «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» за підтримки міжнародного радіо Radio Sfera Music, за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
4. Цілі та мета:
 • Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;
 • Розкриття нових талантів та популяризація української сучасної та народної культури;
 • Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;
 • Залучення до творчого життя дітей та дорослих з обмеженими можливостями
 • Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;
 • Відродження, збереження і розвиток національних культур;
 • Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;
5. Журі:
Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.
Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», організатор фестивалів.
Стебельська Оксана Юріївна - Заслужена артистка України. Голова журі фестивалю «Смайл Фест». Співачка, скрипалька, авторка творів та сценаріїв, теле- та радіоведуча, ведуча заходів - сценічне ім’я STEBELSKA. Арт-менеджерка, організаторка концертів, фестивалів та різноманітних подій і заходів, режисерка. Продюсерка і солістка музичних проєктів "Українські Барви", STEBELSKA та Barvy Project band. Голова Правління Всеукраїнської громадської̈ організації̈ "Мистецькі Ініціативи", керівниця соціальних, благодійних та комерційних проєктів, громадська діячка. Жанри: класика, фольклор, джаз, рок-н-рол, джайв, кантрі, квікстеп із українськими мотивами.
Трояновська Лариса - заслужена артистка України. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник).
Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України, Член Союзу естрадних діячів України при Національному Радіо, педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковського (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур Валентини Олексіївни, Остапенко Лариси Іванівни. Записи з голосом Наталі Мельничук зберігаються в Золотому Фонді Українського радіо. Солістка капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран-Прі) від Президента України і Мера Києва.
Артеменко Наталія Віталіївна - заслужений діяч естрадного мистецтва України, відомий громадський діяч у сфері музичного мистецтва та педагогіки. Як педагог - доклала багато зусиль для розповсюдження музичного мистецтва серед підростаючого покоління: відкривала музичні класи у віддалених населених пунктах. Створювала ансамблі і оркестри серед студентів не профільних ВНЗ, як науковець - має численні статті та виступи на конференціях, лауреат різноманітних фестивалів і конкурсів, має численні подяки і грамоти. Як виконавець - має фондові записи на держтелерадіо.
Громова Олена Петрівна - етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно-просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.
Юрій Іванович Пацан - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики України м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.
Король Єлизавета Олександрівна - член Національної Хореографічної Спілки України. Працювала в Міністерстві культури помічником 1-го заступника міністра. Навчалася в Київській академії мистецтв, народна хореографія. Закінчила Університет Культури за спеціальністю "сучасна хореографія". Працювала на телеканалах СТБ і ICTV, проект «ДАЧА» з Кузьмою Скрябіним. Працювала в багатьох дитячих клубах "Еллада", "Барвінок", колектив "Квіти". Президент Спортивного клубу "Korol Team".
Мішель Ткачук - Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

6. Нагороди

 • Всі учасники конкурсу отримують дипломи з зазначенням номера диплома учасника, а також графічним посиланням (QR-код) на протокол з підсумками конкурсу, в якому також буде зазначений номер диплома учасника.
 • У кожній номінації і віковій категорії надаються звання переможців: ГРАН-ПРІ, Лауреата I, II і III премій. Звання ДИПЛОМАНТ отримують учасники, що не стали переможцями будь-якої премії. ДИПЛОМАНТ отримує диплом учасника конкурсу, медаль, та подяку викладачу.
 • Колективи отримують медалі, кубки та дипломи.
 • Усі лауреати соло, дует, тріо, квартет нагороджуються медалями та дипломами.
 • Подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам, балетмейстерам.
 • Кращі виступи отримують звання та призи:
- "Гран-Прі" (в кожній номінації)
- "Збереження традицій"
- "Найяскравіший твір"
- "Збереження класичного твору"
- "Яскравий виступ"

 • Всі переможці премії "Гран Прі" отримують додатково КУБКИ та СЕРТИФІКАТ на одну безкоштовну участь в одному з наших конкурсів в найближчі півроку
Призи чекають на переможців "Призу глядацьких симпатій". Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці "Смай Фест" у Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
7. Взяти участь у конкурсі:
Конкурси відбуваються в два тури.
Перший відбірковий тур проводиться очно у мистецьких закладах позашкільної освіти, коледжах, закладах вищої освіти, а також за викликом продюсерів, якщо є необхідність для очного конкурсного перегляду. (обов’язково з урахуванням ситуації).
Якщо ви не маєте можливості або необхідності бути присутніми на очному відборі, ви можете брати участь в конкурсах повністю дистанційно.
1. Заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/CA5ZGrbdogJ3gwb5A

або на нашому сайті: https://smilefest.com.ua
2. Посилання із записом виступу, або конкурсного твору вказується в заявці. Приймаються до опрацювання посилання на роботи, розміщенні на ресурсах Ютуб, або Гугл-диск – телефонуйте (050) 713-41-70.

Якщо Ви не можете самостійно розмістити відео або фото робіт для участі у конкурсі до 14 лиспопада 2021 року, відео та фото робіт можна відправити на Вайбер (050) 713-41-70 або електронну пошту.
3. РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:
Будуть відправлені після оформлення заявки

4. Сплатити внески за участь у заході, та обов’язково повідомити про оплату для ідентифікації платежу, надіславши копію чека або квитанцію (розбірливо прізвище платника, дата оплати та час) на вайбер (050) 713-41-70, чи на пошту smilefest2020@gmail.com.
5. Підписатись на нашу групу в Фейсбук та в день підведення підсумків дізнатися самостійно про результати конкурсу в групі Фейсбука: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
6. На протязі 7-10 робочих днів після оголошення результатів конкурсу отримати у відділенні Нової Пошти (яке ви вказали, заповнюючи заявку на участь) дипломи, нагороди, кубки, подяки тощо.

КОНКУРС ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ, ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:
8. Жанрові номінації конкурсної програми:
ВОКАЛ:
Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, пісні народів світу, рок вокал, джазовий вокал. Хори та ансамблі. Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella. Виконується на будь-якій мові світу, 1 пісня. Тільки для солістів: допускається бек-вокал, у випадку якщо він не є основною темою.

ХОРЕОГРАФІЯ:
Народна, класична, бальна, естрадна, сучасна (contemporary, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз), Street dance (hip-hop, techno, break dance, jazz-fun), танці народів світу. 1 виступ.

ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР:
Струно-смичкові, духові, клавішні, ударні, народні, автентичні, електроінструменти, оркестри, диригенти, композитори інструментально - вокальний жанр. 1 твір.

ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР:
В конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, театри мод, мюзикли та лялькові театри, читці (поезія, проза, авторський вірш) . Форми виконання – індивідуальна, колективна. 1 виступ. Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, тривалістю до 20 хвилин.

МУЗИЧНО-ТЕОРЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК:
Формат робіт: презентація, відео, доповідь чи ессе та інш. (якщо друкованим шрифтом до 2стр, якщо відео формат до 8 хв).

МУЗИЧНО-ЕТНОГРАФІЧНИЙ НАПРЯМОК:
ТЕМА: ФОЛЬКЛЬОРНО-ЕТНОГРАФІЧНА СПАДЩИНА УКРАЇНИ (пісні, одяг, традиції, звичаї та обряди, декоративно-прикладне мистецтво)
Формат робіт: фото, (до 3х різних фото від одного автора), відео, або презентація.

ДЕКОРАТИВНО–ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО:
Тема вільна. 1 заявка – 3 роботи від одного автора. Ми не обмежуємо наших конкурсантів. До участі приймаються роботи, які зробрені своїми руками в будь–якій техніці.
Роботи необхідно викласти на гугл-диску, розмістивши в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 14 листопада 2021 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором роботи.

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:
Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 14 листопада 2021 року. В останні 3 дні до початку конкурсу, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. 1 заявка – 3 роботи від одного автора, Також можна додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи. Тема вільна.

ТЕЛЕМИСТЕЦТВО:
В конкурсі беруть участь: відео кліпи, рекламні ролики, інтерв’ю, короткометражний фільми, мультимедійні твори, репортажі. Тема вільна. Будемо раді, якщо ваші репортажі, інтерв’ю та мультимедійні твори будуть про нашу Україну або свій рідний край. 1 твір.

ФОТОМИСТЕЦТВО:
1заявка - до 3х фото робіт від одного автора. (натюрморт, пейзаж, портрет, жанрова, документальна, рекламна, репортажна, вулична, макрофотографія, флора та фауна, інші напрямки фотографічного мистецтва)
Фото не повинно містити сцен із пропагандою насильства, ксенофобії, сепаратизму, алкоголю, наркотиків, куріння, лікарських засобів, еротики, зброї.

ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР

9. Фінансові умови конкурсу:
• Соло - 250 грн за номер
• Дует - 350 грн за номер
• Тріо - 450 грн за номер
• Квартет – 500 грн за номер
• Квінтет – 550 грн за номер
• Колектив від 6 – 9 учасників – 110 грн з кожного учасника
• Колектив від 10 – 19 учасників – 100 грн з кожного учасника
• Колектив більше 20 учасників – 80 грн з кожного учасника
• Декоративно-прикладне, образотворче мистецтво, фотомистецтво – 200 грн (до 3х робіт від одного автора – 1 заявка)

ЗАМОВИТИ ДОДАТКОВО КУБОК + 140 грн.
УЧАСТЬ ТІЛЬКИ З ЕЛЕКТРОННИМ ДИПЛОМОМ (включає електронний диплом і подяка викладачу на електронну пошту. Деталі запитуйте в оргкомітеті)
ЗНИЖКИ:
- Для жителів прифронтової зони та ДНР, ЛНР зони - 20%,
- Для багатодітних сімей - 10%,
- Для дітей учасників АТО – 20%,
- Для дітей з інвалідністю та дітей-сиріт – 30%,
- Для викладача, який реєструє на даний конкурс більше 5 заявок – 10% знижка
- На другий номер в тій самій номінації знижка – 50%.
- Кожна 6 участь для одного і того самого учасника – безкоштовна.

Знижки не підсумовуються.
Ми цінуємо вашу працю і хочемо, щоб кожен бажаючий міг взяти участь у конкурсі.
Ми чекаємо на кожного з вас!

10. Вікові категорії:
• Дебют (перший раз на сцені)
• Малюки - (3-6 років)
• I - (7 - 9 років)
• II - (10 - 12 років)
• III - (13 - 15 років)
• IV - (16 - 19 років)
• V - студенти середніх та вищих навчальних закладів
• VI - професіонал
• VII - аматори старші за 20 років.
• Змішана

11. Кількісний склад:
- Соло – 1 учасник
- Дуети – 2 учасники
- Тріо – 3 учасники
- Квартети – 4 учасники
- Квінтет – 5 учасників
- Колектив – від 6 учасників

12. У кожній номінації та категорії присуджуються премії:
Гран-прі, І – премія , ІІ – премія, ІІІ – премія

13. Загальні вимоги і хронометраж
- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.
- Колективи – 6-8 хв.
- Театральні колективи та театри моди, короткометражні фільми — до 20 хв.

14. Технічні вимоги до запису відео:
- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу)
- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу (окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО»).
- Учасник(и) повинні мати охайний, естетичний вигляд.
- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.
- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевому виступі повинні бути чітко видні всі учасники ансамблю.
- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.
- Виконувати твір за нотами НЕ дозволяється.
- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.
- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або Гугл-диск і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!
- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.
- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.
- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

15. Оцінювання виступів:
 • Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі
 • Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.
 • Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)
 • Рішення журі перегляду не підлягає.
16. Загальні умови:
1. Підготовку та проведення конкурсу здійснює оргкомітет.
2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва.
3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.
4. Учасники конкурсу мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.
5. Фінансова діяльність по організації і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.
6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в конкурсі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному конкурсі.
7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.
8. Подавши заявку на участь у конкурсі, учасник, або його представник, погоджується зі всіма умовами даного положення без виключень.

ПРАВИЛА ПРИЗУ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ
1. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групі соціальної мережі Фейсбук, www.facebook.com/groups/smayl.fest відкритої для широкого загалу, та повністю базується на реакціях учасників груп соціальної мережі, та вболівальників, запрошених конкурсантами.
2. Всі конкурсні роботи та виступи розміщуються в групі у відповідності із номінаціями.
3. Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться оргкомітетом СМАЙЛ ФЕСТ безкоштовно, в Конкурсі приймають участь роботи учасників конкурсу «ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ»
4. Оцінювання членами журі конкурсних робіт та виступів проводиться незалежно від конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ».
5. Результати Конкурсу «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» жодним чином не впливають на результати професійного оцінювання робіт та виступів членами журі.
6. Приз глядацьких симпатій не є нагородою, а являє собою відзнаку від оргкомітету за кращі роботи, визначені за результатами переглядів учасниками груп та вболівальниками.
7. Початок Конкурсу і підведення результатів проводяться в оголошені терміни.
8. Переможцями будуть обрані ті виступи або роботи, які наберуть в своїй номінації найбільшу кількість реакцій (лайків). Переможці отримають призи!
9. Бажаючий віддати свій голос самостійно знаходить виступи та роботи, за які хоче проголосувати. Для швидкого пошуку до кожного посту додаються хештеги (#).
Свій виступ або твір можна знайти за ПІБ учасника або назвою колектива, а також за номінацією, використовуючи хештеги через пошук.
10. Оргкомітет залишає за собою право не публікувати для участі в конкурсі «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» неякісні фото-, та відеоматеріали. Також не публікуються фото- та відеоматеріали авторів, які окремо заявили про небажання публікації для широкого загалу.
11. Просимо враховувати, що Конкурс «Приз ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ» проводиться в групах соціальної мережі Фейсбук, тому всі публікації проходять перевірку штучним інтелектом на відповідність внутрішній політиці соціальної мережі і можуть бути обмеженими.
12. Просимо всіх учасників групи та конкурсантів з повагою ставитись один до одного. Під час конкурсу та після його закінчення, в коментарях вести себе ввічливо, та з повагою один до одного!
Дякуємо, що обрали нас! Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника!

ГРАФІК КОНКУРСУ "ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ"
18 – 21 листопада 2021 р.
16 листопада – останній день прийому заявок
17 листопада – перевірка відеоматеріалів, формування програм
18 листопада – відкриття конкурсу
18 листопада – 21 листопада - оцінка виступів та творів членами журі
18 листопада – 21 листопада - конкурс "Приз глядацьких симпатій"
21 листопада – оголошення результатів конкурсу
22 листопада – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»
22 листопада – 25 листопада – оголошення всіх Призів та вітання переможців.
з 24 листопада – формування та відправляння всіх нагород. (7-10 робочих днів від результатів)

Оргкомітет «Смайл Фест»
Viber, tel: +38 (050) 713-41-70,
tel: +38 (097) 071-24-18
E-mail: smilefest2020@gmail.com
Група Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
Наш сайт: https://smilefest.com.ua
Ми тут: м. Київ, вул. Васильківська 30

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ "СМАЙЛ ФЕСТ"

Наші партнери та спонсори


Наші контакти

Оргкомітет Смайл Фест

Tel,Viber : +38 (050) 713-41-70 Ольга
Tel: : +38 (097) 071-24-18
E-mail: smilefest2020@gmail.com

м. Київ, вул. Васильківська, 30

Приєднуйтесь до нашої групи у Facebook