СМАЙЛ ФЕСТ

Положення анонсованого фестивалю

"ВЕЛИКА РОДИНА - МОЯ УКРАЇНА"

Під егідою Міністерства Культури та Інформаційної Політики України
ЗА ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ
ЗА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
До 30 - ти річчя Незалежності України

ПОЛОЖЕННЯ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ

Шановні вчителі, батьки, діти та просто талановиті люди, які бажають продемонструвати свої таланти та досягнення, гостинно запрошуємо прийняти участь у всеукраїнському багатожанровому дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв "ВЕЛИКА РОДИНА - МОЯ УКРАЇНА", який відбудеться з 24 по 28 серпня 2021 року в форматі онлайн.

ТЕМА: ВІЛЬНА

НОМІНАЦІЇ:
- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Телемистецтво
- Декоративно-прикладне мистецтво
- Образотворче мистецтво
- Театральний жанр
- Оригінальний жанр

ЗНИЖКА -20% УЧАСНИКАМ ПОПЕРЕДНІХ ФЕСТІВ за 2021р.
Діють інші знижки (деталі в положенні)

ТОЖ, ГОСТИННО ЗАПРОШУЄМО УСІХ БАЖАЮЧИХ ДО НАШОГО ФЕСТИВАЛЮ!

1. Загальні положення:
1.1. Положення про всеукраїнський фестиваль мистецтв укладено відповідно до чинного законодавства, нормам і звичаям, які регулюють правовідносини організації, порядку проведення, матеріально-технічного та юридичного забезпечення та розрахунків в сфері публічних суспільно – корисних конкурсів, фестивалів та інших заходів.
1.2. Положення встановлює загальні принципи, принципи організації і проведення всеукраїнського фестивалю ,визначає основні поняття, що використовуються при проведенні Фестивалю, регламентує відносини між особами, які беруть в ньому участь, встановлює їх права, обов’язки, порядок і розмір відповідальності, а також спеціальні процедури і застереження.
1.3. Фестиваль є публічним, відкритим суспільно корисним конкурсом.

2. Дата проведення: 24-28 серпня 2021 року.
Заявки приймаються до 22 серпня 2021р.
Фестиваль - конкурс проходить дистанційно.

3. Організатор:
Організаційний комітет фетивалю «Смайл Фест» та ТОВ «Творча студія «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК» ЗА ПІДТРИМКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ МУЗИЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ та за інформаційної підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

4. Цілі та мета:
 • Презентація творчих досягнень обдарованих дітей та молоді;
 • Розкриття нових талантів та популяризація української сучасної та народної культури;
 • Сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей;
 • Удосконалення естетичного виховання дітей і молоді;
 • Відродження, збереження і розвиток національних культур;
 • Підвищення патріотичного духу дітей та молоді;
 • Обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів;
5. Журі:
Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

Данилов Андрій Віталійович – громадський діяч, голова оргкомітету «СМАЙЛ ФЕСТ», директор Творчої студії «МІЙ ТЕПЛИЙ МАЄТОК», продюсер, член Національної Хореографічної Спілки України, член спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», організатор фестивалів.

Стебельська Оксана Юріївна - Заслужена артистка України. Голова журі фестивалю «Смайл Фест». Співачка, скрипалька, авторка творів та сценаріїв, теле- та радіоведуча, ведуча заходів - сценічне ім’я STEBELSKA. Арт-менеджерка, організаторка концертів, фестивалів та різноманітних подій і заходів, режисерка. Продюсерка і солістка музичних проєктів "Українські Барви", STEBELSKA та Barvy Project band. Голова Правління Всеукраїнської громадської̈ організації̈ "Мистецькі Ініціативи", керівниця соціальних, благодійних та комерційних проєктів, громадська діячка. Жанри: класика, фольклор, джаз, рок-н-рол, джайв, кантрі, квікстеп із українськими мотивами.

Трояновська Лариса - заслужена артистка України. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник).

Каплун Микола Васильович - заслужений працівник культури України, відмінник освіти, Заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої творчості подільського району м. Києва, беззмінний керівник і головний балетмейстер народного хореографічного ансамблю «Юність».

Наталія Мельничук - заслужений діяч мистецтв України, Член Союзу естрадних діячів України при Національному Радіо, педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковського (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур Валентини Олексіївни, Остапенко Лариси Іванівни. Записи з голосом Наталі Мельничук зберігаються в Золотому Фонді Українського радіо. Солістка капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран-Прі) від Президента України і Мера Києва.

Артеменко Наталія Віталіївна - заслужений діяч естрадного мистецтва України, відомий громадський діяч у сфері музичного мистецтва та педагогіки. Як педагог - доклала багато зусиль для розповсюдження музичного мистецтва серед підростаючого покоління: відкривала музичні класи у віддалених населених пунктах. Створювала ансамблі і оркестри серед студентів не профільних ВНЗ, як науковець - має численні статті та виступи на конференціях, лауреат різноманітних фестивалів і конкурсів, має численні подяки і грамоти. Як виконавець - має фондові записи на держтелерадіо.

Громова Олена Петрівна – етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно-просвітницького проєкту "Кордони наші вкаже пісня". Почесний член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.

Пацан Юрій Іванович - заслужений художник України. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики Укаїни м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.

Мішель Ткачук - Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

6. Нагороди:
 • Усі учасники фестивалю отримують дипломи.
 • У кожній номінації і віковій категорії надаються звання Лауреата I, II і III ст. та Дипломанта
 • Лауреати - колективи отримують медалі, кубки та дипломи.
 • Усі лауреати – соло, дует, тріо, квартет нагороджуються медалями та дипломами.
 • Подяки викладачам, керівникам, концертмейстерам
 • Кращі виступи отримують звання та призи:
 1. «Гран-Прі» (в кожній номінації)
 2. «Найяскравіший виступ»
 3. «Найяскравіша особистість»
 4. «Збереження традицій»
 5. «Найяскравіший твір»
 6. «Збереження класичного твору»
 7. «Яскравий виступ»
 • Всі переможці премії «Гран Прі» отримують сертифікат на безкоштовну участь одного виступу, або твору в одному з фестивалів в найближчі півроку.
 • Спеціальний приз чекає на переможців Призу глядацьких симпатій. Призи отримають виступи у кожній номінації, які наберуть найбільше голосів на сторінці «Смай Фест» у Фейсбуці (https://www.facebook.com/groups/smayl.fest)
 • Для одного з переможців – безкоштовний майстер клас від одного з членів зоряного журі.
7. Взяти участь у фестивалі:
1. Заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/jHZPkByd59kobSbr5
або на нашому сайті: https://smilefest.com.ua
2. Посилання із записом виступу, або конкурсного твору вказується в заявці. Приймаються до опрацювання посилання на роботи, розміщенні на ресурсах Ютуб, або Гугл-диск – телефонуйте (050) 713-41-70.
Якщо Ви не можете самостійно розмістити відео або фото робіт для участі у фестивалі до 20 серпня 2021 року, відео та фото робіт можна відправити на Вайбер (050) 713-41-70 або електронну пошту.
3. Сплатити внески за участь у заході, та обов’язково повідомити про оплату для ідентифікації платежу, надіславши копію чека або квитанцію (розбірливо прізвище платника, дата оплати та час) на вайбер (050) 713-41-70, чи на пошту smilefest2020@gmail.com.
4. Підписатись на нашу групу в Фейсбук та в день підведення підсумків дізнатися самостійно про результати фестивалю в групі Фейсбука: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
5. На протязі 7-10 робочих днів після оголошення результатів фестивалю отримати у відділенні Нової Пошти (яке ви вказали, заповнюючи заявку на участь) дипломи, нагороди, кубки, подяки тощо.

ФЕСТИВАЛЬ ПРОХОДИТЬ ЗГІДНО НОМІНАЦІЙ, ЖАНРУ ТА ВІКОВИМИ КАТЕГОРІЯМИ:
8. Жанрові номінації конкурсної програми фестивалю:
ВОКАЛ:
Народний, естрадний, академічний, сучасний, авторська пісня, пісні народів світу, рок вокал, джазовий вокал.
Твори виконуються мовою оригіналу наживо під фонограму «-1», живий музичний супровід, або а cappella.
Виконується на будь-якій мові світу, 1 пісня.
Тільки для солістів: допускається бек-вокал, у випадку якщо він не є основною темою.
ХОРЕОГРАФІЯ:
Народна, класична, бальна, естрадна, сучасна (contemporary, модерн, джаз модерн, джаз, нео класика, афроджаз), Street dance (hip-hop, techno, break dance, jazz-fun), танці народів світу. 1 виступ.
ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР:
Струно-смичкові, духові, клавішні, ударні, народні, автентичні, електроінструменти, оркестри, диригенти, інструментально - вокальний жанр. 1 твір.
ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР:
В конкурсі беруть участь аматорські колективи всіх напрямків театрального та розмовного мистецтва, художнє читання, театри мод, мюзикли та лялькові театри, читці (поезія, проза, авторський вірш) . Форми виконання – індивідуальна, колективна.
Колективи представляють на конкурс малі сценічні форми, моноспектаклі, етюди, сцени із спектаклів і п’єс, що мають композиційно закінчений характер, тривалістю до 20 хвилин. 1 виступ.
ТЕЛЕМИСТЕЦТВО:
В конкурсі беруть участь: відео кліпи, рекламні ролики, інтерв’ю, короткометражний фільми, мультимедійні твори, репортажі. Тема вільна.
Будемо раді, якщо ваші репортажі, інтерв’ю та мультимедійні твори будуть про нашу Україну або свій рідний край. 1 твір.
ДЕКОРАТИВНО – ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО:
Тема вільна. Роботи необхідно викласти на гугл-диску, розмістивши в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 20 серпня 2021 року. В останні 3 дні до початку фестивалю, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. 1 заявка – 3 роботи від одного автора, а також бажано додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи.
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО:
Роботи необхідно викласти на гугл-диску в одній папці. В заявці надати посилання на папку з гугл-диску, де розміщенні роботи. Якщо у Вас немає можливості розмістити фото робіт на гугл-диску, Ви можете відправити роботи нам на Вайбер, але до 20 серпня 2021 року. В останні 3 дні до початку фестивалю, роботи на Вайбер та електронну пошту ми не приймаємо. 1 заявка – 3 роботи від одного автора, а також бажано додатково надіслати фото роботи разом із автором цієї роботи. Тема вільна.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР.

9. Кількісний склад:
 • Соло – 1 учасник
 • Дуети – 2 учасники
 • Тріо – 3 учасники
 • Квартети – 4 учасники
 • Квінтет – 5 учасників
 • Колектив – від 6 учасників
10. Вікові категорії:
 • Дебют (перший раз на сцені)
 • Малюки – (3-6 років)
 • I - (7 - 9 років)
 • II - (10 - 12 років)
 • III - (13 - 15 років)
 • IV - (16 - 19 років)
 • V - студенти середніх та вищих навчальних закладів
 • VI – професіонал
 • VII - аматори старші за 20 років
 • Змішана
11. У кожній номінації та категорії присуджуються такі премії:
 • Гран-прі
 • І – премія
 • ІІ – премія
 • ІІІ – премія
12. Фінансові умови фестивалю-конкурсу:
 • Соло - 250 грн за номер
 • Дует - 350 грн за номер
 • Тріо - 450 грн за номер
 • Квартет – 500 грн за номер
 • Квінтет – 550 грн за номер
 • Колектив – 100 грн з кожного учасника
 • Колектив більше 20 учасників – 80 грн з кожного учасника
 • Декоративно-прикладне мистецтво – 180 грн (до 3 робіт від 1автора)
 • Образотворче мистецтво - 180 грн (до 3 робіт від 1автора)
ЗНИЖКИ:
- 20% для учасників фестивалів за 2021р. («УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ», «Україна ЄДИНА», «ОРНАМЕНТ ДОЛІ», «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»)
- Для викладача який реєструє на цей фестиваль більше 5 заявок – 20% знижка
- Для жителів прифронтової зони та ДНР, ЛНР зони - 20%,
- Для дітей учасників АТО – 20%,
- Для дітей інвалідів, дітей сиріт – 50%
- Для колективів більше 20 учасників – 20% знижка;
- На другий номер в тій самій номінації знижка – 50%.
- Кожна 6 участь для одного і того самого учасника – безкоштовна.
Знижки не сумуються.
Ми цінуємо вашу працю і хочемо, щоб кожен бажаючий міг взяти участь у фестивалі. Ми чекаємо на кожного з вас!

13. Загальні вимоги і хронометраж:
- Соло, дуети, тріо та квартети – до 4 хв.
- Колективи – до 6-8 хв.
- Театральні колективи та театри моди — до 20 хв.

14. Технічні вимоги по запису відео:
- Дозволяється використовувати зовнішній мікрофон (без обробки аудіо-сигналу).
- Відеозйомка повинна проводитися без виключення і зупинки відеокамери, з початку і до кінця виконання творів, без зупинки і монтажу.
Окрім номінації «ТЕЛЕМИСТЕЦТВО». В цій номінації дозволяється обробка відео та звуку, монтаж та ін.
- Учасник(и) мають мати охайний, естетичний вигляд.
- Відео має бути чітким і мати гарний звук. Не допускається знімати учасника зі спини.
- Під час виконання програми, на відео повинні бути чітко видні руки, інструмент та особа виконавця в залежності від номінації. У ансамблевої номінації повинні бути чітко видно всі учасники ансамблю.
- Допускається аматорський формат при дотриманні всіх інших умов конкурсу.
- Виконувати твір за нотами не дозволяється
- Оргкомітет залишає за собою право передчасного припинення прийому заявок без попереднього оголошення про це в загальному доступі.
- У випадку, якщо ви не маєте технічної можливості завантажити відео на Ютуб, або інший ресурс і надати посилання з виступом, необхідно узгодити з оргкомітетом інший спосіб передачі матеріалів, звернувшись до нас за тел. (050) 713-41-70, (097) 071-24-18. Ми цінуємо кожного із вас, і будемо раді допомогти!
- Відео з виступом має бути загальнодоступним. Якщо загальний доступ до відео буде закритим, журі не зможе оцінити ваш виступ.
- У разі невідповідності відеозапису технічним вимогам конкурсу, надіслана заявка розглядатися не буде.
- Оргкомітет залишає за собою право на розміщення ваших фото- та відеоматеріалів, які надаються для участі у фестивалі, на нашому сайті, Ютуб каналі, сторінці Фейсбука.

15. Оцінювання виступів:
 • Всі виступи оцінює професійне та незалежне журі
 • Виступи оцінюються за рівнем виконання, майстерності, реалізації задуму художнього твору, артистизму та творчого підходу.
 • Після проведення фестивалю результати конкурсу будуть опубліковані на сторінці групи Фейсбук:
  https://www.facebook.com/groups/smayl.fest та на нашому сайті
 • Допускається дубляж призових премій (наприклад, дві перші, дві другі, дві треті премії)
 • Рішення журі перегляду не підлягає.
16. Загальні умови:
 1. Підготовку та проведення фестивалю здійснює оргкомітет.
 2. Оргкомітет затверджує склад журі по кожній номінації, який сформований з провідних фахівців культури і мистецтва, які беруть участь у фестивалі.
 3. Оргкомітет має право використовувати і поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям конкурсу) аудіо та відеозаписи, друкованої та іншого роду продукції, вироблені під час проведення заходів конкурсу та за його підсумками.
 4. Учасники фестивалю мають право на рекламу свого спонсора. Для цього учасники в електронному вигляді висилають логотип спонсора, назва фірми, П.І.Б. директора.
 5. Фінансова діяльність по організації фестивалю і проведенню конкурсу, здійснюється і регулюється законодавством України.
 6. Повернення коштів відбувається у разі відмови від участі в фестивалі не пізніше, ніж за 5 днів до його початку, в іншому випадку оплата буде зарахована для участі в наступному фестивалі.
 7. Джерелами фінансування учасників конкурсу можуть бути кошти спонсорів, меценатів та інших фізичних і юридичних осіб не заборонених законодавством України.
Дякуємо, що обрали нас. Ми дуже цінуємо ваш вибір та з турботою і повагою відносимось до кожного учасника.

ГРАФІК ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ«ВЕЛИКА РОДИНА-МОЯ УКРАЇНА»
24 – 28 серпня 2021 р.

22 серпня – останній день прийому заявок
23 серпня – перевірка відеоматеріалів, формування програм
24 серпня – відкриття фестивалю
24 серпня – 28 серпня - оцінка виступів та творів членами журі
22 серпня – 28 серпня - конкурс «Приз глядацьких симпатій»
28 серпня – оголошення результатів фестивалю
29 серпня – оголошення переможця «Призу глядацький симпатій»
29 серпня – 31 серпня – оголошення всіх Призів та вітання переможців.
з 29 серпня – формування та відправляння всіх нагород. (7-10робочих днів)

Оргкомітет «Смайл Фест»
Viber, tel: +38 (050) 713-41-70,
tel: +38 (097) 071-24-18
E-mail: smilefest2020@gmail.com
Група Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/smayl.fest
Наш сайт: www.smilefest.com.ua
Ми тут: м. Київ, вул. Васильківська 30

З ТУРБОТОЮ ТА ПОВАГОЮ ДО КОЖНОГО!
ОРГКОМІТЕТ «СМАЙЛ ФЕСТ»

Наші партнери та спонсори


Наші контакти

Оргкомітет Смайл Фест

Tel,Viber : +38 (050) 713-41-70 Ольга
Tel: : +38 (097) 071-24-18 Андрій
E-mail: smilefest2020@gmail.com

м. Київ, вул. Васильківська, 30