СМАЙЛ ФЕСТ

ПІДСУМКИ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"

ВСЕУкРАЇНСЬКИЙ ДИСТАНЦІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"

Своїм талановитим народом славиться наша Україна.
І наш фестиваль-конкурс вибухнув яскравою феєрією талантів.
В нас дійсно найбагатша на таланти нація і ви всі ще раз це довели! Ви наші зірки! Зірки фестивалю-конкурсу "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"
Фестиваль відбувся 25 лютого 2021 року в форматі онлайн.

НОМІНАЦІЇ:
- Хореографія
- Вокальний жанр
- Інструментальний жанр
- Декоративно-прикладне та образотворче мистецтво
- Театральний жанр
- Оригінальний жанр

Журі фестивалю-конкурсу "Українські Візерунки"

Стебельська Оксана Юріївна
Каплун Микола Васильович
Наталія Мельничук
Артеменко Наталія Віталіївна
Громова Олена Петрівна
Олександр Юпатов
смайл фест

РЕЗУЛЬТАТИ ОЦІНЮВАННЯ ЖУРІ

ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАГАТОЖАНРОВОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ»
НОМІНАЦІЯ "ВОКАЛ"
НОМІНАЦІЯ "ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР"
НОМІНАЦІЯ "ХОРЕОГРАФІЧНИЙ ТА ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР"
НОМІНАЦІЯ "ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР"
НОМІНАЦІЯ "ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ ТА ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО"

ПРИВІТАННІ ВІД ГОЛОВИ ЖУРІ ОКСАНИ СТЕБЕЛЬСЬКОЇ

Дорогі друзі, від імені всього журі, вітаю всіх учасників фестивалю «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» з успішним завершенням фестивалю, та дякую за чудові виступи та представлені твори. Ви всі дуже талановиті, творчі, залюблені у свою справу! Членами журі були відмічені найсильніші та найкращі роботи, але знайте, не залежно від місця чи оцінки, Ви все одно переможці, бо розвиваєте свої таланти, творите і робите цей світ кращим! Дякуємо за незабутній вибух яскравих талантів та емоцій. З початком весни, хай прибуде усім тепла, натхнення і нових творчих ідей та звершень!
До зустрічі в наступних конкурсах, фестивалях, та, звісно ж, на концертах!!!! З повагою та найкращими вiтаннями, Заслужена артистка україни Оксана Стебельська, сценічне ім"я STEBELSKA.
Керiвник і солістка музичних проектів Українські Барви, STEBELSKA, та BarvyProject band.

СМАЙЛ ФЕСТ

гран-прі та призи

Всеукраїнського багатожанрового фестивалю - конкурсу "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ"

⭐🏆«ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ХОРЕОГРАФІЯ» 🩰

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможців "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Хореографія" Зразковий аматорський колектив "РОСЯНОЧКА", м.Андрушівка, з виступом "ВАСИЛЕЧКИ" .
Згідно положення, Зразковий аматорський колектив "РОСЯНОЧКА" отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет # СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ

🏆⭐🏆«ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ВОКАЛ» 🎤🎤🎤

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця «ГРАН-ПРІ» Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Вокал", Глущенка Данила Олександровича, смт. Марківка, з піснею "Повернуться у порт кораблі".
Згідно положення, Глущенко Данило отримає подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ протягом наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ.
#УКРАЇНСЬКІВІЗЕРУНКИ

«ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎻🎻🎻

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможців "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Інструментальний жанр", ансамбль бандуристів "ПЕЛЮСТКИ НАДІЇ" м. Кропивницький, з твором "Моя земля" (сл.і муз. О. Горобченко).
⭐ Згідно положення, ансамбль бандуристів "ПЕЛЮСТКИ НАДІЇ" отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у наступних фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ

ПРИЗ «НАЙЯСКРАВІША ОСОБИСТІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ»⭐

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Яковенко Дарію, яка ОТРИМУЄ ПРИЗ "НАЙЯСКРАВІША ОСОБИСТІСТЬ ФЕСТИВАЛЮ" в рамках всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки".
Згідно положення, Дарина отримує майстер-клас від нашого члена журі.
Бажаємо Дарії успіхів, натхнення та нових перемог!

🏆 «ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎭

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Театральний жанр" Пророчук Євгенію, м. Запоріжжя, з виступом "Розмова дитини з богом" (притча про маму).
Згідно положення, Пророчук Євгенія отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.

🏆🥳 «ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ТЕАТРАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎭

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Українські візерунки», в номінації "Театральний жанр" Дричак Анастасію Максимівну, м. Краматорськ, з виступом "Кольорові миші".
Згідно положення, Дричак Анастасія Максимівна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет # СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ.

ПРИЗ «НАЙЯСКРАВІШИй ТВІР ФЕСТИВАЛЮ»🎨

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Худякова Матвія, який ОТРИМУЄ ПРИЗ "НАЙЯСКРАВІШИЙ ТВІР ФЕСТИВАЛЮ" в рамках всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки".
Бажаємо вам успіхів, натхнення та нових перемог!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

⭐«ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎻🎻🎻

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Інструментальний жанр" Сітшаєву Зарему Сейранівну, м. Київ, з твором "Чарівна скрипка".
⭐ Згідно положення, Сітшаєва Зарема Сейранівна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

ПРИЗ ВІД ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ" 🏆⭐

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Костенко Анастасію з м.Одеси, з піснею "Любимый Бах", яка отримує приз від ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ". Бажаємо вам успіхів, натхнення та нових перемог!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

⭐️"ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ" ⭐️

⭐️Зустрічаємо переможницю "Призу глядацьких симпатій", якою стала Пятиго Амалія Артурівна.
⭐️Амалія отримала 482 реакції на свій виступ, це величезний відрив та 100% перемога.
⭐️Вся наша команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Пятиго Амалію Артурівну з перемогою в конкурсі "ПРИЗ ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ".
Бажаємо Вам успіхів, процвітання, величезного натхнення та нових перемог!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

ПРИЗ «НАЙКРАЩА АВТОРСЬКА ПІСНЯ ФЕСТИВАЛЮ»

⭐ Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Бугу Ольгу Павлівну, яка отримує ПРИЗ ЗА "НАЙКРАЩУ АВТОРСЬКУ ПІСНЮ ФЕСТИВАЛЮ" в рамках всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки".
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

ПРИЗ «НАЙКРАЩИЙ ДЕБЮТ ФЕСТИВАЛЮ»🎤

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Власенко Анастасію Олексіївну, яка отримує ПРИЗ ЗА "НАЙКРАЩИЙ ДЕБЮТ ФЕСТИВАЛЮ" в рамках Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки". Анастасія, Ваш дебют з піснею "Немає України без калини" - чудовий!
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

⭐ «ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎻🎻🎻

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фстивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Інструментальний жанр" Меньшагіну Єлизавету Сергївну, м. Одеса, з твором "Адажіо і варіації для гобоя".
⭐ Згідно положення, Меньшагіна Єлизавета Сергївна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМО!

⭐ «ГРАН-ПРІ» ФЕСТИВАЛЮ «УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» В НОМІНАЦІЇ «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР» 🎻🎻🎻

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Інструментальний жанр", Кулак Катерину, м. Київ, з твором "Токката-прелюдія".
🥰 Згідно положення, Кулак Катерина отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

«ГРАН-ПРІ»

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможців "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" Запорожець Аліну В'ячеславівну, м. Драбів, Лялька "Ранкова зіронька", лялька "Україночка", лялька "Чарівниця".
⭐ Згідно положення, Запорожець Аліна В'ячеславівна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

"ЗБЕРЕРЕЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ"

ПРИЗ 🌻🌻🌻

⭐️ПРИЗ ЗА "ЗБЕРЕРЕЖЕННЯ ТРАДИЦІЙ УКРАЇНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ" отримує Росоловська Лілія Василівна.
⭐️Вся наша команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Росоловську Лілію Василівну з отриманням призу. Бажаємо Вам успіхів, процвітання, величезного натхнення, та нових перемог!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

В НОМІНАЦІЇ ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНЕ МИСТЕЦТВО 🌻🌻🌻

⭐ «ГРАН-ПРІ»

Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможців "ГРАН-ПР"» Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки", в номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" Гарасюк Олександру Михайлівну, м.Теребовля, з твором "Борщівська вишиванка"
⭐ Згідно положення, Гарасюк Олександра Михайлівна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ"

«ГРАН-ПРІ»

⭐🏆🥳 "ГРАН-ПРІ" ФЕСТИВАЛЮ "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ" В НОМІНАЦІЇ "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" 🎨🎨🎨
🥳 Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможця "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки" в номінації "Образотворче мистецтво" Савулу Валерію Іванівну, з творами "Натюрморт з глечиком", "Вид на полонини", "Бузок".
⭐ Згідно положення, Савула Валерія отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

«ГРАН-ПРІ»

ГРАН-ПРІ ФЕСТИВАЛЮ "УКРАЇНСЬКІ ВІЗЕРУНКИ" В НОМІНАЦІЇ "ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО" 🎨🎨🎨
Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає переможців "ГРАН-ПРІ" Всеукраїнського багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв "Українські візерунки" в номінації "Образотворче мистецтво" Цюпку Яніну, смт. Липова Долина.
⭐ Згідно положення, Цюпка Яніна отримує подарунковий сертифікат на безкоштовну участь у фестивалях, які буде проводити оргкомітет #СМАЙЛФЕСТ на протязі наступних півроку.
БАЖАЄМО ВАМ УСПІХІВ, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ПЕРЕМОГ!

🏆⭐ПРИЗ ВІД ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ" 🏆⭐

⭐ Команда #СМАЙЛФЕСТ вітає Коник Поліну з м.Чортків, яка отримує приз від ОРГКОМІТЕТУ "СМАЙЛ ФЕСТ".
Бажаємо вам успіхів, натхнення та нових перемог!
Приз буде відправлено Вам разом з нагородою за участь у фестивалі.

Наші контакти

Оргкомітет Смайл Фест

Tel,Viber : +38 (050) 713-41-70 Ольга
Tel: : +38 (097) 071-24-18 Андрій
E-mail: smilefest2020@gmail.com

м. Київ, вул. Васильківська, 30