СМАЙЛ ФЕСТ

ЖУРІ ФЕСТИВАЛЮ

Всі члени нашого журі відомі працівники культури і визнані діячі мистецтв, лауреати міжнародних конкурсів, кваліфіковані фахівці у своїй галузі і жанрі, мають великий досвід сценічної роботи, а так само є талановитими наставниками і авторитетними громадськими діячами.

Стебельська Оксана Юріївна

ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ. Голова журі фестивалю "СМАЙЛ ФЕСТ". Співачка, скрипалька, авторка творів та сценаріїв, теле- та радіоведуча, ведуча заходів - сценічне ім’я STEBELSKA. Арт-менеджерка, організаторка концертів, фестивалів та різноманітних подій і заходів, режисерка. Продюсерка і солістка музичних проектів "Українські Барви", STEBELSKA та Barvy Project band.
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Мистецькі Ініціативи", керівниця соціальних, благодійних та комерційних проектів, громадська діячка.

Трояновська Лариса Володимирівна

ЗАСЛУЖЕНА АРТИСТКА УКРАЇНИ. Актриса театру та кіно. Провідна актриса Київського академічного драматичного театру на Подолі та актриса театру «Сузір’я». У театрі з 1988 року. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого (Художні керівники курсу Ада Роговцева і Леонід Олійник).

Наталія Мельничук

Заслужений діяч мистецтв України, Член Союзу естрадних діячів України при Національному Радіо, педагог з 22 річним стажем, який концертує. Випускниця НМАУ ім. Чайковского (вокал, бандура, диригування). Клас педагога Народних Артисток України Діани Петриненко, Кочур В.А., Остапенко Л.И.
Записи з голосом Наталі Мельничук є в Золотому Фонді Українського радіо.
Соліст капели бандуристів і чоловічої хорової капели ім. Ревуцького. Дипломи з вдячністю за виховання Лауреатів Міжнародних конкурсів (1 премії і Гран Прі) від Президента України і Мера Києва.

Артеменко Наталія Віталіївна

Заслужений діяч естрадного мистецтва України, Відомий громадський діяч у сфері музичного мистецтва та педагогіки. Як педагог - доклала багато зусиль на розповсюдження музичного мистецтва серед підростаючого покоління: відкривала музичні класи у віддалених населених пунктах. Створювала ансамблі і оркестри серед студентів не профільних ВНЗ, як науковець - має численні статті та виступи на конференціях, лауреат різноманітних фестивалів і конкурсів, має численні подяки і грамоти. Як виконавець - має фондові записи на держтелерадіо.

Пацан Юрій Іванович

ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ. Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики Укаїни м. Київ. Лауреат премії імені М.О. Островського. Почесний громадянин Києво-Святошинського району. Почесний член Народної академії творчості інвалідів України. Організатор фестивалю «Мальовнича Київщина» у санаторії ім. М. Бурденка (м. Саки, АР Крим). Учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних мистецьких фестивалів. Створив понад 800 картин. Персональні виставки відбулися в Національному музеї Т.Г. Шевченка, місто Київ, Фонді культури України, Будинку Уряду.

Громова Олена Петрівна

Етнограф, фольклорист, займає посаду завідувачки науковим відділом виставкової роботи Національного Музею Народної Архітектури та Побуту України. Член спілки майстрів народного мистецтва (Коломия). Автор численних статей, консультант наукових та науково-популярних фільмів, дослідниця звичаїв та обрядів традиційного українського весілля, автор книжки "Поезія українського весілля", член художньої ради художнього музею Тараса Шевченка у Пекіні (КНР). Координатор культурно-просвітницького проекту "Кордони наші вкаже пісня". Член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалей.

Мішель Ткачук

Актор, режисер, хореограф постановник, педагог ритмічних дисциплін, керівник танцювальної студії латино-американських танців "Michelle", член Асоціації Акторів України, член міжнародного класу журі, шоумен.

Олександр Юпатов

Артист, знімався у багатьох комерційних рекламних роликах, та телевізійних серіалах. Викладач вокалу в Рок школі м. Києва, має власну авторську методику, що є поєднанням школи Сет Ріггса і блюзового рок вокалу. Навчався у топових педагогів України та Італії. Брав участь у багатьох міжнародних фестивалях, телевізійних шоу і прямих ефірах, в шоу "Золота Кнопка", фіналіст шоу "Х-фактор" 7 сезону. Брав участь у Фестивалях поп і класичної музики в КНР, мав виступи на місцевому телебаченні в Азії. Учасник рок гурту United Universe, співак на Віденському балу у Києві, авторський проект Олександр Юпатов.

Каплун Микола Васильович

Заслужений працівник культури України, відмінник освіти, Заступник директора з навчально-виховної роботи Будинку дитячої творчості Подільського району м. Києва, беззмінний керівник і головний балетмейстер народного хореографічного ансамблю «Юність».

Наші партнери та спонсори


Наші контакти

Оргкомітет Смайл Фест

Tel,Viber : +38 (050) 713-41-70 Ольга
Tel: : +38 (097) 071-24-18 Андрій
E-mail: smilefest2020@gmail.com

м. Київ, вул. Васильківська, 30